AcasaAcasa  PortalPortal  photoshopphotoshop  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi
 

 Maniac Metin2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 663
Data de inscriere : 03/07/2011

Maniac Metin2 Empty
MesajSubiect: Maniac Metin2   Maniac Metin2 Icon_minitimeLun Iul 04, 2011 8:42 am

Nume Server: *Maniac Metin2

Server Status: Online
MC / IP:m-metin2.servegame.com

Rate: 500
Experienta: *500
Yang: *500
Obiecte: *500
Fierar: * pana la +6 100% si dupaia scade
Timp Online: *NoN-Stop

Buguri Rezolvate: Doar cateva (in Curs)
Regat recomandat: Blue

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site (inregistrare): *http://m-metin2.servegame.com
Client & Luncher: *

Video: -
Poze: -


Descriere:Server PvM unde nu totul este usor . Ca sa ai ceva trebuie sa si muncesti umpic . Te realizezi destul de repede pe server si GM-u este de treaba . Primi 100 de playeri primesc lvl , yang si iteme . Asa ca ce mai asteptati . Se cauta si GM-i care sa ne ajute sa il populam si sa aiba grija de server in lipsa Ownerului . Pentru cine vrea GM poate sa posteze pe forum o cerere sau sa trimita una online la adresa de e-mail : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Recrutarile se fac pana la sfarsitul luni iulie . Haideti si intrati . Cand intrati si daca nu vedeti ratele ca va apar in chat sa nu va speriati ca ele sunt bagate . Da pe un server PVM eu stiu ca trebuie sa te chinui umpic si cu crescutul si cu totul . Si asta am invata din vasta mea de experienta de joc de pe faimosul Metin2RO . Va astept pe acest server si promit ca in cateva ore revin si cu niste poze sau eventual un filmulet detaliat sa vedeti cam despre ce e vorba :D
Sus In jos
https://mt2online.forumgratuit.ro
 

Maniac Metin2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
»  Eclipse-Metin2 - Private server Metin2 Official!
»  PVP-Metin2
»  VYP METIN2 RO !
» Metin2 misto sv PVP
» Metin2 Game 24/24

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mt2online :: Despre Metin2 :: Servar ip-